Mo Sasu Mote Para Purusa Hataku Teki Dele SexKahanni.COM

ମୋ ଶାଶୁ ମୋତେ ପର ପୁରୁଷ ହାତ କୁ ଟେକିଦେଲେ
Mo Sasu Mote Para Purusa Hataku Teki Dele
Mo Sasu Mote Para Purusa Hataku Teki Dele ନମସ୍କାର, ସମସ୍ତ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ, ମୁଁ ପ୍ରଭା,(ଛଦ୍ମନାମ)ବୟସ 47,ଘର,ବାମରା ,ଗରଦ ପୁର,ଆଜି ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହଟ କାହାଣୀ, ଯାହା ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିଲା ,ଏବଂ ନିଛକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ,ତାହା ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛି,ଯାହା ମୁଁ କେବେ କଳ୍ପନା କରି ନଥିଲି କି ,ଦିନେ ମୋ ଜୀବନରେ ଏମିତିକା ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ ବୋଲି,ଛାଡ଼ନ୍ତୁ,ଆଉ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବୋର  ନ ନକରି ମୁଁ କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି,
ଏହି ଘଟଣା ମୋ ର ବାହାଘର ବେଳ ର କଥା,ମୋରବାହାଘର,ଆଜିକୁ ଷୋହଳ ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା,ମୋ ଶାଶୁ ଘରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋ ଶାଶୁ ଆଉ ମୁଁ ,ଆମ ତିନି ଜଣ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ କର୍ମ କୋଡ଼ିଆ,ଅଯୋଗ୍ୟ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ, ପୁରୁଷ, କୋଉ ଭିଡ଼ଭାଡ଼ କୁ ନୁହନ୍ତି,ମୋ ଶାଶୁ ଜଣେ ବିଧବା,ମୋ ଶଶୁର ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ପିଲା ଦିନୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଛନ୍ତି,ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ପିଲା ଦିନୁ ବହୁତ ଗେଲ ବସର ରେ ପାଳି ମଣିଷ କରିଛନ୍ତି,
ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ନାଁ ରତ୍ନା(ଛଦ୍ମନାମ),ମୋ ଶଶୁର ଯେତେବେଳେ ମରି ଗଲେ ମୋ ଶାଶୁ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ 15 କିଲୋମିଟର ଦୂର ଏକ ଗାଁ ର ଜଣେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବଡ଼ ଲୋକ ଙ୍କ ଘରେ ରହି ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚଳୁଥିଲେ, ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କର ଘରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସେ ଉଭୟ ରହୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ବୋହୂ ସମସ୍ତେ ବାହାରେ ଚାକିରୀ ବାକିରି କରି ରହୁଥିବା ରୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ଶଯ୍ୟା ସାୟୀ ରୋଗୀ ହୋଇଯିବ ରୁ ସେ ମୋ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ ଘର କାମ କରିବା ସକାଶେ ନିଜ ଘରେ ରଖିଥିଲେ,

ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଉପଯୁକ୍ତ ପାରିଶ୍ରମିକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ,ଯେଉଁଥିରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସେ ଚଳି ଯାଉଥିଲେ,ଇତି ମଧ୍ୟରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବଡ଼ ହେଲେ,କିନ୍ତୁ ବୟସ ବଢ଼ିଲା ସତ, କିନ୍ତୁ ସେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ହେଲେ ନାହିଁ,ନା ପାଠ ନା ଚୋରୀ ବିଦ୍ୟା କୋଉଥିରେ ସେ ହେଲେ ନାହିଁ,ଏପଟେ ବୟସ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢିବା କୁ ଲାଗିଲା, ମୋ ଶାଶୁ ଶେଷରେ ତାଙ୍କର ବାହା ଘର ମୋ ସହିତ କରିଦେଲେ,
ମୋ ବାପ ଘର ଖୁବ ଗରିବ,ଶ୍ରେଣୀ, ର,ଏପଟେ ମୋର ଚାରି ଭଉଣୀ, ମୁଁ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ଼,ତେଣୁ ମୋ ବାପା ମୋତେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର କରିଦେଲେ, ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଏକ ପ୍ରକାର ରାଜି ହେଲି,ବାହାଘର ପରେ ଆମେ ସଭିଏଁ ଗାଁ କୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ,ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ କିଛି କାମ ଧନ୍ଦା କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା କୁ କହିଲି,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି,
ବଡ଼ ଚିନ୍ତା ରେ ସବୁବେଳେ ମୁଁ ରହିଥାଏ,ଆଜି ଶାଶୁ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି,କାଲି ଚାଲିଗଲେ ଆମେ କିପରି ଚଳିବୁ,ଇତି ମଧ୍ୟରେ ସେହି ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ,ତାଙ୍କ ନାଁ କେଶବ ବାବୁ (ଛଦ୍ମନାମ)ବୋଲି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଠାରୁ ଜାଣିବା କୁ ପାଇଲି,ତାଙ୍କର ବୟସ ସେତେବେଳେ 55 ବର୍ଷ ପାଖାପାଖି ହେବ,ଦେଖବାକୁ ପୁରା ଜଣେ ଜମିଦାର ଭଳି,ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର ପରିଚୟ କରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ପିଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଲି,
କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଲକ୍ଷ କରୁଥାଏ,କି ସେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ଭିର୍ଣ୍ଣ ଲୟରେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି,ମୋର ହୃଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଟ ଶରୀର ,ଉପରେ ତାଙ୍କର ନଜ଼ର ରହୁଥିବା ଲକ୍ଷ କରୁଥାଏ,ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା କୁ ମୁ ଭୁଲି ଯାଇଛି କି ସେତେବେଳେ ମୋର ଶରୀର ର ଗଠନ ମଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ସାମାନ୍ୟ ଦେଙ୍ଗି,ଆଉ ରଙ୍ଗ ଟିକେ ଗୋରା,ମୋର ଦୁଧ ର ସାଇଜ଼ 36 କୁ 34 ସାଇଜ଼ ର ଅଂଟା ଆଉ 38ସାଇଜ଼ ର ଗାଣ୍ଡୀ ମୋର ହୋଇଥାଏ,
ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଜନିଷ ତାଙ୍କ ହାତ କୁ ବଢ଼େଇ ଦେଇ ଚାଲି ଆସେ ସେ ମୋର ଦୋହଲୁ ଥିବା ଗାଣ୍ଡି କୁ ନଜ଼ର କରୁଥିବା ମୁଁ ଜାଣି ପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ପିତା ସମାନ ବ୍ୟକ୍ତି, ତା ଛଡା ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କ ଘରେ କାମ କରି ଆମକୁ ପୋଷୁ ଛନ୍ତି,ତାଙ୍କ ଅର୍ଥ ରେ ଆମେ ଚଳୁଛୁ,ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି କୁହେ ନାହିଁ, ସେ,ଆମ ଘରକୁ ଆସିବା ବେଳେ ମୋ ପାଇଁ ଭଲ ଶାଢ଼ୀ,ଆଣିଦିଆନ୍ତି,ଆଉ ମୋତେ ମୋ ହାତ କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଧରାଇ ଦିଅନ୍ତି,ବେଳେ ବେଳେ ସେ ମୋ ଦେହରେ ଘଷି ହୋଇ ଚାଲନ୍ତି,
ମୋ ଶାଶୁ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ ମୋଡ଼ିବା କୁ କୁହନ୍ତି ତ ମୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମୋଡି ବା ବେଳେ ସେ ମୋ ଛାତି ରେ ,କିମ୍ବା ପିଠିରେ ହାତ ମାରି ଦିଅନ୍ତି, ମୋତେ ଏସବୁ ଭଲ ଲାଗେନା, ଶେଷରେ ମୋ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ମୁଁ ସବୁ କଥା କହିଦେଲି,କି ସେ କିପରି ମୋତେ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି, ବୋଲି,ମୋ ଶାଶୁ ମୋତେ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଲେ କି ସେ ବାପା ସମାନ ଲୋକ,ତାଙ୍କ କଥା ଧରନା, ମୁଁ ଶାଶୁ ଙ୍କ କଥା ମାନି ଶେଷରେ ନିରବ ରହିଲି,ଏମିତ ଅନେକ ଥର ହୁଏ,
ଦିନେ ମୋ ଶାଶୁ ଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରେ କେଶବ ବାବୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ପକାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ବାମୀ ଘରେ ନ ଥାଆନ୍ତି, ମୁଁ ଛାଟି ପିଟି ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଲି,ଆଉ ସେ ତଳେ ପଡିଗଲେ,ଆଉ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଜେଛା ତା କରି ଗାଳି ଦେଲି,ଅଭଦ୍ର,ଚରିତ୍ର ହୀନ, ବୋଲି କହିଲି, ଆଉ ଯଦି ପାଦେ ଆଗେଇବ ତେବେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ମୋ ଶାଶୁ ଙ୍କ ଆଗରେ ସବୁ ତୁମ କଥା କହିଦେବି ବୋଲି ଧମକ ଦେଲି,
ସେ ମୋତେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ହେଲା,ତୁ ଯଦି ମୋ କଥାରେ ଅରାଜି ଠିକ ଅଛି,ତୋ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ ତୁ କହ ମୋ ବିପକ୍ଷରେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କିଛି ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ,ବରଂ ତୋର ବେସି କ୍ଷତି ହେବ,ତୋ ପରିବାର ଉଜୁଡିଯିବ,ତୋ ସ୍ୱାମୀ ର ଔକାତ ନାହିଁ ତୋତେ ପୋଷିବା ପାଇଁ,ବାକି ତୋ ଶାଶୁ,ସେ ତ କେବେଠାରୁ ମୋର ହୋଇ ସାରିଛି,ସେ ମୋର କଣ କରିବ,ମୋର ତା ସହିତ ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ କେବେଠାରୁ ରହିଛି,
ତୁ ଯଦି ଜାଣିବା କୁ ଚାଂହୁ ତୋ ଶାଶୁ କୁ ପଚାରେ, ସେ ତୋତେ ସତ କଥା କହିବି,ନ ହେଲେ ମୁଁ କାହିଁକି  ତୁମ ପରିବାର କୁ ବିନା କାରଣ ରେ ପୋଷିବି,ଏତିକି କହି କେଶବ ବାବୁ ଆମ ଘରୁ ପଳା ଇଲେ,ମୋ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ  ସବୁକଥା କହିବା ସହିତ ତୁମ ର ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ ପଚାରିଲି, ମୋ ଶାଶୁ ଶେଷରେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରାଇ ଦେଲେ,ଆଉ ସବୁ ସତ କଥା କହିଲେ,
କିପରି ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ସେ ପିଲାଦିନୁ ପାଳି ପୋଷି ମଣିଷ କରି ଛନ୍ତି,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଶେଷରେ ପଚାରିଲି କି କେଶବ ବାବୁ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକଥା ଜାଣନ୍ତି, ମୋ ଶାଶୁ ହଁ କଲେ,ଆଉ କହିଲେ କି ସେ ଘରେ ରହି ସବୁ ଜାଣନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ସେ ନିରୁପାୟ, ଏବେ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିସାରିଛନ୍ତି,ଶେଷ ରେ ଶାଶୁ ମୋତେ ବୁଝାଇଦେଲେ କି ଦେଖ,ସେ ଲୋକ ପାଖରେ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କା,ଧନ ସମ୍ପତି,
ତାର କେବଳ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଆବଶ୍ୟକ ,ସେ ହେଲା,ମାଇକିନିଆ, ତାକୁ ଯିଏ ଖୁସି କରିଦେବ ସେ ତାକୁ ରାଣୀ ଭଳି ରଖିବ,ତାର କୋଉଥିରେ ଅଭାବ ରଖିବ ନାହିଁ,ତୁ ଯଦି ତାକୁ ଖୁସି କରିଦେବୁ,ସେ ତୋର ସାରା ଜୀବନ ଚାକର ଭଳି ତୋ ପାଖରେ ରହିବ,ତୋର ସବୁ ଭଉଣୀ, ମାନ ଙ୍କର ବାହାଘର,ସେ ଏକୁଟିଆ ଉଠାଇଦେଵ,ଯାହା ତୋ ବାପା କରିବା କୁ ଅକ୍ଷମ,ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ କାଲି ତୋ ପିଲା ଛୁଆ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ ଦାଇତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ସେ ନେବ,
ତା ପ୍ରତି ବଦଳ ରେ ସେ ତୋ ଠାରୁ କେବଳ ତୋର ଏହି ଗୋରା ଦେହ କୁ ଟିକେ ଉପଭୋଗ କରିବ,ତୁ ଯଦି ତା କଥା ରେ ନ ଯିବୁ ତେବେ ସେ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବ,ତାକୁ ମାଇକିନିଆ ଅଭାବ ହେବେ ନାହିଁ, ମୁଁ ଆଜି ଅଛି କାଲି ଚାଲି ଯିବି,କିନ୍ତୁ ତୁ,ଥରେ ଭାବି ଦେଖେ,କୋଉ ଟା ଠିକ ହେବ,କୋଉ ଟା ଭୁଲ ହେବ,ଏତକି କହି ଶାଶୁ ଚାଲି ଗଲେ, ମୁଁ ରାତ୍ରି ସାରା ଉଜାଗର ରହି ସବୁ ବିଷୟ ଭାବିଲି,

ଶାଶୁ ଙ୍କ କଥା କୁ ଭଲ ଭାବେ ବିଚାର କରି ଶେଷ ରେ ଶାଶୁ ଙ୍କ କଥା କୁ ମାନି ନେବା ବୁଦ୍ଧି ମାନ ର କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲି,ତା ପରଦିନ ମୁଁ ଶାଶୁ ଙ୍କୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରେ ମୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜଣାଇଦେଲି କି ମୁଁ ଆପଣ ଙ୍କ କଥା ରେ ରାଜି,କିନ୍ତୁ ,ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମାନେ ତୁମ ପୁଅ ,ତାଙ୍କ ର କଁ ହେବ, ସେ ତ ମୋ ପାଖରେ ସବୁବେଳେ ରହିଲେ,ମୋ ଶାଶୁ ବଝାଇଲେ,କି ତୁ ଜମା ଚିନ୍ତା କରନା,
ତାକୁ ଗୋଟିଏ କାମ ରେ ଲଗେଇ ଦେବା,ସେ ଦାଇତ୍ୱ କେଶବ ବାବୁ ବୁଝିବେ,ହଉ ତୁ ଯଦି ମୋ ପ୍ରସ୍ତାବ ରେ ରାଜି ଆଜି ମୋ ସହିତ ଚାଲ ,କେଶବ ବାବୁ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା,ମୁଁ ଶାଶୁ ଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇ ରନ୍ଧା ବଢା ସାରି ଖାଇବା ପିଇବା ସାରି ଶାଶୁ ଙ୍କ ସହିତ ବାହାରିଲି,କେଶବ ବାବୁ ଙ୍କ ଘରକୁ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଶାଶୁ ବୁଝାଇଦେଲେ ଯେ,ଆମେ ଦୁହେଁ ଟିକେ ତୋ ଶଶୁର ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଛୁ,ଟିକେ ଡେ ରି ହେବ ,ଆସିବା, ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଧା ଆମେ ଚାଲି ଆସିବୁ, Mo Sasu Mote Para Purusa Hataku Teki Dele
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Related

Source – https://hotindiansexstories.com/mo-sasu-mote-para-purusa-hataku-teki-dele-sexkahanni-com/