Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -4

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ,ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୪
Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -4
Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -4, Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3 ମୁଁ ରାଜ ପଟ୍ଟନାୟକ(ରାଜା) ମୋ କାହାଣିର ୪ର୍ଥ ଭାଗକୁ ଗଲେଇ ଓ ଗଲୁଆ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି,ଯେଉଁ ମାନେ ମୋ ପୂର୍ବ ଭାଗ ସବୁ ପଢି ନାହାନ୍ତି,ଦୟାକରି ପଢନ୍ତୁ।ଆପଣମାନଙ୍କ ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ଚେଷ୍ଟା ଯାରି ରହିଛି ,ଷ୍ଟୋରି ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୋ ନାଁ ରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ଖସେଇ ଦେବେ।
ସରିତା କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜି ତଳେ ବସି ଧଇଁ ସଇଁ ହେଉଥିଲା,ତା ବିଆରୁ ସରୁ ଝରଣା ପରି ଧାରେ ନାଳ ବୋହିଯାଉଥିଲା,ଏପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଡେଉଁଥାଏ।ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ,ତାକୁ ଟିକେ ଭିଡି ଆଣିଲି,ତା ମୁଣ୍ଡ ଓ ପିଠି କାନ୍ଥକୁ ଲାଗିଥିଲା,ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ତଳକୁ ମାର୍ବଲ ଚଟାଣ ଉପରେ।ମୁଁ ଝାଡା ବସିଲା ପରି ବସି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ସେଟ କରି ପେଲିଲି,ତା ବିଆ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ପଟ ପଟ, ସଟାକ୍ କି ବାଣ୍ଡ ପସିଗଲା,ପୁଣି ଦେ ଧନା ଧନ,ତାଳ ରେ ନାଦି ଚାଲିଲି,

ମୋ ଯୋର ନାଦରେ ତା ମୁଣ୍ଡ କାନ୍ଥରେ ପିଟି ହେଉ ଯାଉଥିଲା,ସେ ଭୟରେ ତଳକୁ ଖସି ଶୋଇପଡିଲା,ମୁଁ ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ମୋଡି ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଗେହିଁଲି,ସେ ଗଁ ଗଁ,କଁ କଁ ସାଉଁଣ୍ଡ କରୁଥିଲା, ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ପିଟୁଥିଲି,ନାଳୁଆ ମାର୍ବଲ ରେ ତା ପିଠି ଏପଟ ସେପଟ ହେଇ,ପାଡିଲା ଭଳିଆ ପଡ୍ ପଡ୍,ଫଡ୍ ଫଡ୍ ସାଉଣ୍ଡ ହେଉଥିଲା।,ରାଣ୍ଡି ର ପୁଣି ପାଣି ଖସିଲା,
ମୁଁ କହିଲି ବେଧ ତୋ ଗେଟ୍ ଖୋଲିଦେଲୁ କି,କଣ ବନ୍ୟା ଉପରେ ପୁଣି ଯୁଆର।ଶାଳି କହିଲା ଏମିତି ଗିହଣା କୋଉ ବେଧ ଭାଗ୍ୟରେ ବି ନଥିବ,ମୋ ଗାଣ୍ଡିରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ଦେଲଣି।ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ପାଖକୁ ତ ଜାଇନି, ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଝୋଳ ବାହାର କରି ଫଟେଇଦେବି।
ମୁଁ ସରିତା କୁ ଓଲଟେଇ ତଳମୁହାଁ କରି ତା ଗୋଡ ୨ ଟା ଟେକି,ମୁଁ ନିଜେ ଠିଆହେଇ ତା ଗୋଡକୁ ଫାଡି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି,ସେ,ହାତ ପାପୁଲି ରେ ଭରା ଦେଇ,ମୁହଁ ମାଡି ପଡିଥାଏ,ତଳେ ତା ବିଆ ରସ ପଡି ଖସଡା ହେଇଥିଲା,ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡ କଲାବେଳେ ସେ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଉଥାଏ,ତା ମୁହଁ,ଛାତି ଓ ଦେହସାରା ତା ବିଆ ରସ ଲାଗିଥାଏ, ତା ଲେଗିଙ୍ଗ ଟା ଚିରି ଯାଇ କପଡା ଝୁଲୁଥାଏ,କହିଲା ମୋ ଶଣ୍ଢ ଘଇତା ଆଉ କେତେ ସମୟ ଚୋଦିବୁ ମୋ ବିଆକୁ,
ଏମିତି ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି,ମୁଁ ସେଇ ପୋଜରେ ୮-୧୦ ପାହାର ବାଣ୍ଡ ମାଡ କରି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି,ତା ବିଆରେ ୨ଟା ଆଇସ୍ କ୍ୟୁବ୍(ବରଫ ଖଣ୍ଡ)ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତିକରି ତାକୁ ଟେକି ଆଣିଲି,ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି,ସେ ମୋ ବେକରେ ହାତ ଛନ୍ଦି, ମୋ ଅଣ୍ଟା ତଳକୁ ତା ଗୋଡ ଛନ୍ଦିଲା,ତା ବିଆକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଛେଚିଲି,ତା ବିଆର ଗରମ ରେ ବରଫ ତରଳି ପାଣି ବୋହି ତଳେ ପଡୁଥାଏ,
ସେ ପୁଣି ଓଃ,,,,ମା,,,ଆ,,,ଆ,,,ଲୋ,ମୋର ଗଲା,,,ଗଲା,,,,ଏ ବେଧଛୁଆ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ନିଗାଡି ଦେଲା,ଉଁ,,,,,ଉଁଁ,,,,,, କୁନ୍ଥେଇ ହେଇ ପୁଣି ୪-୫ ଝଲକା ବିଆ ରସ ଢାଳିଦେଲା।ମୁଁ କହିଲି ବେଧ,ଘୋଡାଗେହି ତୋର ଏଇଟା ବିଆ ନାଁ ପାଣିଟାଙ୍କି?ସେ କହିଲା ତୁ ମାଦୁରଚୋଦ ଏ ଘୋଡାବାଣ୍ଡରେ ଏମିତି ଯଦି ଗେହିଁବୁ,ମୋ ବିଆରେ ଆହୁରି ବଡ ବନ୍ୟା ଆସିବ।
ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଫୁଲ ଗରମ ହେଇ ବିଜ ବାହାରିବା ଉପରେ।ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଲି,ତାକୁ କହିଲି ଆ ରାଣ୍ଡିଙ୍କ ଭଳିଆ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ଗେହିଁକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ମଲେଈ ତୋ ବିଆ ଭିତରେ ନେ।ସେ କହିଲା ମୋ ତଣ୍ଟି ଶୁଖି ଯାଉଛି,ମୁଁ ତୋ ମଲେଇ ଖାଇବି,ମୁଁ କହିଲି ଯୋର ରେ ବିଆ ମାଡ କରି ଗେହିଁପକା।ସେ ଅଣ୍ଟାକୁ ଉଠେଇ ଘଚା ଘଚ୍ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଡେଇଁ ଡେଉଁ ଗେହୁଁଥାଏ,ସରିତା କହିଲା ଭଉଣିଗିହା ଆଜି ତୋ କିଳା(ବାଣ୍ଡ)କୁ ଛେଚରା କରିଦେବି,
ମାଗିହା ମୋତେ ଯେତେ କଷ୍ଟ ଦେଇଛୁ ସବୁ ଶୁଝେଇବି,ତୋ ବାଣ୍ଡ ଚମଡା କୁ ମୁଳଯାଏ ଛୋଡିଦେବି।ମୋ ପେଳ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡ ହେଉଥାଏ,ମୋ କଣ୍ଡୁ ଉଠିଲା,ମୁଁ ସେ ବେଧ ର ଦୁଧ କୁ ଚାପୁଡା ମାରି,ତଳୁ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ତା ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଚୋଦିଲି,ମୋ ଦେହ ଝିମ୍ ଝିମ୍ ହେଇଗଲା,ମୁଁ ଉଠି ପଡି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡି ବସି ସରିତା କୁ ଭିଡି ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘ ରେ ବସେଇ,ତା ଗାଣ୍ଡି ଟେକିଧରି କୁଟି ଦେଇ ଗଲି,
ସରିତା ପୁଣି ଚିଲେଇ ପାଣି ଛାଡିଲା,ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି,ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ୨ଥର ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ବିଜ ତା ବିଆରେ ବାହାରିବା ଭିତରେ ସରିତା ଉଠପଡି,ଆଁ କରି ପିଇବା ପୁର୍ବରୁ ଗୋଟେ ପିଚିକା ବିଜ ସାଇଁକିନା ଉଡି ଯାଇ ତା ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ ମିରର ରେ ପଡିଲା।ସରିତା ୩-୪ ଢୋକ ପିଇଗଲା,ମୁଁ ପେଳକୁ ଚିପି ସବୁ ମଲେଇ ନିଗାଡି ତା ପାଟିକୁ ଦେଲି।ସମୟ ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୯ଟା୫୦,ଖାଇବା କଥା ଆମର ମନେନାହିଁ,ବ୍ରେଡ୍ ଓ ଯାମ ଖାଇ ବଣ୍ଣଭିଟା ପିଇ ସୋଇବାକୁ ଆସିଲୁ।
ସରିତା କହିଲା ସତରେ ଏମିତି ଗିହଁଣା ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ,ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୋ ବିଆ ଛିଣ୍ଡିଯାଇନି,ସେ କହିଲା ହଁ ବହୁତ ପୋଡୁଛି,ଆଉ ଦୁଧ ୨ଟା ବି ପେନ୍ ହେଉଛି,ଦେହ ହାତ ପିଡା,ହେଲେ ସେ କଷ୍ଟ ରେ ବି ଆନନ୍ଦ ଅଛି,ଯଦି ଦେହ ହାତ ଦରଜ ନହେବ,ବିଆ ନ ପୋଡିବ ସେ କି ଗିହଁଣା,ଏ ଗିହଁଣା ମୋର ୭ ଜନ୍ମ ଯାଏ ମନେ ରହିବ,ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ କେବେ?ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଗାଣ୍ଡି କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲାଣି କି?ସେ କହିଲା କେବେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇନି ତ ଭାରି ଇଛା ହଉଛି,ମୁଁ କହିଲି କାଲି ସକାଳେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି।
ମୁଁ ତା ବିଆ ମେଲା କରି ଦେଖିଲି,ତା ବିଆ ଭିତର ଛିଣ୍ଡିଯାଇ ରକ୍ତ ଯକେଇ ଥିଲା,ବିଆ ଫୁଲି ଯାଇ ଥିଲା,ମୁଁ କହିଲି କାଲି ସକାଳ କୁ ତୋ ବିଆ ଆହୁରି ଫୁଲିଯିବ,ତୁ ଏବେ ୨-୩ ଦିନ ଗେହିଁ ପାରିବୁନି,ତୁ ଟିକେ ଗରମ ପାଣି ସେକ ଦେଇ ଦେ, ମୁଁ କାଲି ମେଡିସିନ୍ ଆଣିଦେବି।ସେ କହିଲା ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଯେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା,୩ଦିନ ନ ଗେହିଁ କେମିତି ରହିବ?
ମୁଁ କହିଲି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ ଭଲ ଫ୍ରେସ୍ ବିଆ ଯୋଗାଡ କରି ଦେଉନୁ।ସେ ଟିକେ ଭାବିକି କହିଲା,ଶ୍ରଦ୍ଧା ବିଆ କୁଣ୍ଡେଇ ହଉଥିବ ଯେ,ତାକୁ କେମିତି କହିବି?ମୁଁ କହିଲି ଏଇ ସାମନା ଘର ନୁଆ ମାଇକିନା ଟା ତ,ହଁ ବଢିଆ ମାଲ ଟା ହେଇଛି।ସରିତା କହିଲା ହଁ ଚଉକସିଆ ମାଇକିନା ଟା,ତୁମ ନାଦ ଭଲ ସମ୍ଭାଳିବ। Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -4

 
ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Related

Source – https://hotindiansexstories.com/mo-sangara-sati-dharmika-maa-o-taa-biar-ugra-kam-jwala-4/